Konya Bilim Merkezi İlimge

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bizler ilimge.com markası olarak Konya Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi bünyesinde çalışmaktayız. Alanında yetkin yazarlar, editörler ve içerik geliştirme ekibimizle sosyal bilimler alanında içerik üretmekteyiz.

Amacımız

İlimge olarak amacımız, sosyal bilimler alanında çeşitli formatlarda en doğru içeriği üretmek ve üretilen içerikleri farklı platformlar aracılığıyla insanlara ulaştırmaktır.

Bunun İçin Neler Yapıyoruz?

Sosyal bilimler alanında çeşitli konuları insanlara aktarmak için pek çok kaynaktan yararlanarak büyük bir veri havuzu oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz bu veri havuzundan dijital mecralar için uygun formatta içerikler üretiyoruz. Klasik yöntemlerin yanında teknolojinin sunduğu araçları kullanarak dikkat çekici tasarımlarla bilgiye dönüşmüş verileri insanların ilgisine sunuyoruz.

ilimge.com web sitesinde, Instagram, Twitter ve Youtube sosyal medya platformlarında paylaşımlar yaparak insanları bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

ilimge.com web sitesinde yayımlanan makalelerde ve sosyal medya içeriklerimizde doğru kaynakçaları kullanıyor ve akademik araştırma metotlarından yararlanıyoruz.

ilimge yazar kadrosunun çabasıyla ortaya çıkarılan içeriklerin de diğer sitelerde alıntı yapılarak paylaşılmasını hedefliyoruz.

ANASAYFA
RASTGELE
KATEGORİLER
POPÜLER
EN YENİLER